.

.

Модерната Шарени Шминка Секси девојка Платно Сликарство Маслото HD Печати на Платно Ѕид Уметност Слика за Дневна Соба Оркестарот Cuadros

Модерната Шарени Шминка Секси девојка Платно Сликарство Маслото HD Печати на Платно Ѕид Уметност Слика за Дневна

DEN 287.52
DEN 259.00
Тековен
Во продавницата

6 инчен
35*70 cm = 13. Благодарение на вас многу .Модерната Шарени Шминка Секси девојка Платно Сликарство Маслото HD Печати на Платно Ѕид Уметност Слика за Дневна Соба Оркестарот Cuadros
Печатени Сликарство Големина На :
1inch= 2. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе наплата на целиот износ, Ако тоа се случи , купувачот треба да се применуваат Тврдењето со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба . Меѓутоа, купувачот треба да Бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната Оригинална Услови.5 инчен
40*80 cm = 15.
- Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3-5 работни денови откако вашата уплата е потврдена,Ако некои Модели што имаат Акции , Тоа може да брод во рок од еден ден ,Вашите нарачки ќе се испраќаат преку Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, Epacket, DHL, Fed Ex или UPS. Ви благодариме .
Ве молиме бидете сигурни дека сте ја избрале Вистинската Големина и Бои пред да се потврди плаќањето.
Ние Ќе Рефундирање на дека ако се врати тој предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина.500 квадратни метри , имаме 8 поставува Дигитално Печатење Машини и 53 уметници .54 см
30*60 cm = 11.
Тие се навистина убаво и изгледа одлично , ќе Ви се љубовта .

Можете да Платите Преку Кредитна Картичка или друга Приватна банковна Картичка преку Alipay Директно , Можете, исто така, може да се плати преку Western Union или Paypal или Т/T Банкарски трансфер на Пари, ве Молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања .
Откако ќе ги примите печатени платно , Тоа е лесно за вас да прашам некои работник на рамка за вас .3 инчен
50*100 cm = 19.
Ако купувате големина 70x160cm Платно Сликарство , ќе се примени на платно сликарство големина е вкупно платно големина : 70x160cm Ние боја екстра 5 cm секоја страна на секој панел за frameing , на пример слика големина 70x160cm , вкупниот платно големина е : (5+70+5) x (5+160+5) = 80x170cm
Цената на платно отпечатоци ние цитиран е без рамка или unstretched ,само печатени платно само што , откако ќе ја прими . Нашата Фабрика зафаќа површина од 3.
-Обично превозот време ќе ги преземе за 7-30 работни денови. Тоа зависи од дестинацијата и други фактори, ако не го добиете вашиот парцела во рок од еден месец, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.5 *59 инчен
Или било кој други големина ве Молиме контактирајте со нас ние ќе ви цитирам цената
Вкупно Платно Големина :
Ние боја екстра 5 cm секоја страна на секој панел за frameing , на пример слика големина 40x60cm , вкупниот платно големина е : (5+40+5) x (5+60+5) = 50x70cm
Материјали :
водоотпорен polyster canvs и пигмент мастило
Обработка на време :
1 да 2 дена откако ќе се потврди на плаќање
Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики На платното не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.

Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
30 X 60 cm Формулиран, 35 x 70 см Формулиран, 40 x 80 cm Формулиран, 50 x 100 cm Unframd, 60 x 120 cm Формулиран, 75 x 150 см Формулиран, 40x70cm Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
PC927
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
YWDECOR
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Стил И Technic Дома Декорација Сликарство:
Висок Квалитет Digital Печатени уникатен подарок за децата дома декор
Формулиран:
Платно печатени само( без рамка)
Рамка:
Ние може да се направи врамени сликарство премногу
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња,Хотели
Материјали:
Водоотпорен платно и боја на мастило
Приспособен големина и дизајн:
ок Unframe
Пакување:
Валани Цевка
боја:
Исто како и оригиналниот Дизајн Ѕид уметност слика
Бесплатен превозот :
Да се Откажат shpping
Обработка на време:
по исплата на 1 - 2 дена

Слични понуди