.

.

голема големина море-слугинката sequines закрпи шиење на облека, додатоци за декорација се држиме везови applique закрпи за облека

голема големина море-слугинката sequines закрпи шиење на облека, додатоци за декорација се држиме везови applique

DEN 911.52
DEN 866.00
Тековен
Во продавницата


Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) :

Останатите карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
--
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Слични понуди