.

.

(Насловната + Задните) Универзална столче Покритие За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Cherokee Компас командант додатоци Sticers

(Насловната + Задните) Универзална столче Покритие За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Cherokee Компас

DEN 4367.52
DEN 2446.00
Тековен
Во продавницата

Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. како ова(ви благодарам многу) :
За цел :
За автомобил модел : Таа е погодна за 98% модели на автомобили. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата.Ние ќе ви помогне да дизајн. Возилото се користи за перење, машина за чистење,не исчезнува после миење,не се свитка како убава како нови. Површината е мрежа(поголем круг mesh),под дебел слој на мрежа,ја прави површината на мрежа деформација е премногу голема,не да ја зајакне структурата на фирма, како и степенот на боја.Швајцарија.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор.
За превозот :
1.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4.
За цел : ние треба некои фотографии за вашиот автомобил е предните седишта и на задните седишта .Сингапур. Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта . Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари .Нов Зеланд. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка.Мрежа на влијание ја прави автомобил повеќе модерни и да се пресели чувство. Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2. ако имате потреба од лого , ве Молиме изберете "лого" опција и да ми кажете што логото треба Бои : 8 бои ( balck со беж , balck со сива ,црна со црвени , црни со сина , balck со жолти , сите balck , balck со портокал , беж со сива ) можете да изберете , Но, ние, исто така може да се направи со други бои како оваа ( Сите црна, црна со портокалова , црна, со жолта , беж со сива , Сите беж , Сите сива Сите сини , Сите жолта и сл ) Ако треба , ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене .Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број.

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
сендвич материјал

Слични понуди