.

.

100pairs/многу Големо Мешан Модел Мешана Боја Мода високи Потпетици Сандали Чевли За Барби Кукла Висок Квалитет Бебе Играчка

100pairs/многу Големо Мешан Модел Мешана Боја Мода високи Потпетици Сандали Чевли За Барби Кукла Висок Квалитет

DEN 959.04
DEN 672.00
Тековен
Во продавницата


100pairs/многу Големо Мешан Модел Мешана Боја Мода високи Потпетици Сандали Чевли За Барби Кукла Висок Квалитет Бебе Играчка
Погодни за : за 1/6 кукли за 11.5"(29cm ) висина
Чевлите е 10pairs/торба, тоа значи дека ќе добие 10 вреќи чевли вкупно.
Бојата и стилот може да биде малку поинаква од слики, имаме многу стилови и бои, ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

боја:
микс случаен боја
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
чевли за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Слични понуди