.

.

ДЕЛТА 6cm FFR0612DHE 6038 12v 2.5 вентилаторот за Ладење 60*60*38mm p/n 463172-001

ДЕЛТА 6cm FFR0612DHE 6038 12v 2.5 вентилаторот за Ладење 60*60*38mm p/n 463172-001

DEN 672.00
DEN 571.00
Тековен
Во продавницата


6cm FFR0612 DHE 6038 12v 2.5 вентилаторот за Ладење 60*60*38mm p/n 463172-001

Останатите карактеристики

Сечилото Боја:
Еден фан, со полица фан
Бренд Име:
Делта
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
FFR0612DHE
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
778
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
3.6 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
4PIN
Фан Живот:
100000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3000RPM
Фан Големина:
60*60*38mm

Слични понуди