.

.

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата за Кадилак CTS SRX 2004-2014 За Chevrolet Aveo За Buick Лакрос Verano

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата за Кадилак CTS SRX 2004-2014 За Chevrolet Aveo За Buick

DEN 897.60
DEN 718.00
Тековен
Во продавницата


Ве молам само да инсталирате оваа единица од страна на професионални техничар, исто така, побара од нив да се тестираат за прв пат пред инсталација
Пред нашите испраќање, имаме проверени сите наши предмети внимателно, ако сте примиле една скршена неисправни објектот, само задржи оригиналниот пакет и го направи слика за нас во рок од 3 дена, само во 3 дена по испорака ние може да се направи барањето за испорака компанија со ваша слика, сепак ве молиме имајте во предвид шпедиција потреби за 15-30 дена да го испита случајот, па ве молиме да бидете трпеливи
За следните ситуации, објектот е надвор од слободен гаранција
Оштетени предизвикани од : злоупотреби, несоодветна инсталација и така на човекот-направени грешки
Гаранција печат отстранети или оштетени
Отвори или поправени од страна на неовластени. Ние само може да испрати ја оваа ставка за да вашиот АЛИ регистрирана адреса, ако сакате да го промените превозот адреса по платени, ние ќе рефундирање на дека прво, и можете да додадете нова адреса во вашиот али и плати за тоа повторно.Резолуција : 520 TV линии
4. Корисниците се одговорни за далечинско областа на плаќање () ако курир потврдува дека вашата адреса припаѓа на оддалечена област. Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со нас.
Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание. ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 10-20 работни денови за испорака до повеќето од меѓународните градови. Предмети вратени во сад без извештајот нема да бидат обработени. Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или видео како доказ.4 Ghz Безжична Видео Предавателот Примачот За Полнење :
Превозот
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата за Кадилак CTS SRX 2004-2014 За Chevrolet Aveo За Buick Лакрос Verano
Особини И Функции :
1.
На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков проблем, кога ќе пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во оригинална состојба
Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.Мини Lumination : 0.1 Лукс
Параметарот :
Напон : DC+12 V
Потрошувачка на Струја : <160m A
Операција Температура : -20~+65 ℃/°F
Вода Доказ : IP67
Пиксели Теренот : 6um*6um
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ Линии
Ефективни Пиксели : 960*576
Видео Формат : PAL само
Важна забелешка :
Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!
Овој тип на камерата ќе се компатибилна со следниве модели на возила
(Само како референца, ве молиме проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина ,направи конечна потврда ) За Кадилак CTS 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 За Кадилак SRX 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 За Chevrolet Aveo 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 За Buick Лакрос 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 За Buick Verano 2011 2012 2013 2014 2015
12 V Моќност на Филтри : Опис : Некои модели на германски автомобили и Американски автомобили, по моторот на проектот, излезен напон интерференции, напојување на обратен светла не се чиста DC напојување, но на пулсот сигнал е надредениот на врвот oscilloscope може да се користи за да се тестираат ако услови ќе се најде слична квадратен бран сигнал.

Останатите карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Huifei
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна
Леќа Материјал:
Стакло
Пиксели:
960*576
Хоризонтална Резолуција:
520 ТВ линии
Видео Формат:
ПАЛ само
сензор на слика:
PC3089
ОДГОВАРА ЗА:
Одговара за сите екран со AV видео порта
Компатибилен Возило 1:
Кадилак CTS 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Компатибилен Возило 2:
Кадилак SRX 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Компатибилен Возило 3:
Chevrolet Aveo 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Компатибилен Возило 4:
Buick Лакрос 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Компатибилен Возило 5:
Buick Verano 2011 2012 2013 2014 2015

Слични понуди