.

.

AC 110V 220V да DC 12V 25W 2A Единствен Излез Прекинувачки Режим на Напојување SMPS Осветлување Напонски Трансформатор За LED Лента Возачот

AC 110V 220V да DC 12V 25W 2A Единствен Излез Прекинувачки Режим на Напојување SMPS Осветлување Напонски Трансформатор

DEN 319.20
DEN 185.00
Тековен
Во продавницата


Ако сакате да се купи многу(повеќе потоа 10pcs), ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.
Ако ви треба сопствени параметри, ве молиме контактирајте ме!
1. Ниска цена и висока сигурност
2. 105 степен целзиусови степени излез capacitor
3. AC влез енергија погоден за светот
4. Висока ефикасност и ниска операција температура
5. Мека-започнете со струја може да ја намали AC влез влијание ефикасно
6. Со кратки-коло, и преоптоварување заштита
7. Компактни димензии, мала тежина
8. 100% целосна-оптоварување горат-во тест
9. Инсталирање со EMI филтер, минимум бран
Пакет Содржина :
1 x Switch Напојување 25 W 12 V 2 A
Испорака
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. По Услуга
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Останатите карактеристики

Излезна Моќност:
1 - 50W
Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
s-25-12
Излезниот Напон:
DC 12V
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Излезна Струја:
2A
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
110V/220V
Cerificate:
CE, ROHS
Големина:
99*97*35
стандарди:
EN60950 UL1950
Заштита:
Краток Спој, во Текот вчитај
DC прилагодливи:
10%
ВНЕСУВАЊЕ НА AC НАПОН:
110V, 220V,230V 50/60HZ за целиот свет

Слични понуди