.

.

TREAZY Bowknow Форма Кристал Булчински Нараквици За Жените Сребрена Боја Кристал Нараквици & Алки Свадба Накит Додатоци

TREAZY Bowknow Форма Кристал Булчински Нараквици За Жените Сребрена Боја Кристал Нараквици & Алки Свадба Накит

DEN 172.32
DEN 90.00
Тековен
Во продавницата

Топло Препорачувам Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристално
Накит Вид : Свадба Хривнија Закачам
Должина : 18cm со calsp
Позлата : sivler позлатен
Пакување : 1 Pcs opp вреќа со картичка
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Останатите карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TREAZY
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
13B01
Функција:
Моден
Повод:
Свадба,Забава,Ангажираност,Годишнина
Подарок за:
Свадба/Деверуша/Нова Година/Божиќ/Други
Метали Тип:
сребро позлатен

Слични понуди