.

.

waase Мотоцикл EMARK Пред се Претвори Сигнали Blinker Индикатор Објектив За Kawasaki Z1000 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

waase Мотоцикл EMARK Пред се Претвори Сигнали Blinker Индикатор Објектив За Kawasaki Z1000 2007 2008 2009 2010

DEN 1199.52
DEN 1140.00
Тековен
Во продавницата

waase Мотоцикл EMARK Пред се Претвори Сигнали Blinker Индикатор Објектив За Kawasaki Z1000 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Количина : еден пар(2 парчиња) Материјал : Пластични Боја : Јасно и Чад се избере,како на слика прикажана Позиција : Пред (лево и право) За Kawasaki Z1000 2007-2013 За Kawasaki Ninja 650 R 2006-2008 За Kawasaki Ninja ZX6 R 2005-2012 За Kawasaki Ninja ZX10 R 2006-2007 За Kawasaki Concours 14 / GTR1400 2008-2016 За Kawasaki Ninja ZX14 / ZX14 R / ZZR1400 2006-2016 инструкции за инсталација не се вклучени. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Забелешка : Оваа ставка го само се сврти сигнали домување, без било светилки или завртки.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
waase
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Y:
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
M:
за kawasaki
Количина:
Еден Пар(2 парчиња)
I:
Мотоцикл Јачина На Светилка
Материјал:
Пластични

Слични понуди