.

.

Zhui Ѕвезда Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Целосна Дијамант Везови водопад Волкот Везана Дијамант Мозаик Дома Декор

Zhui Ѕвезда Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Целосна Дијамант Везови водопад Волкот Везана Дијамант

DEN 336.00
DEN 218.00
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 50x50cm, 40x40cm
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните

Слични понуди