.

.

Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Мрежа За ХОНДА, СЕКИРА-1 250 1988-1994 88 89 90 91 92 93 94 NX250 Улица Велосипед

Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Мрежа За ХОНДА, СЕКИРА-1 250 1988-1994 88 89 90 91 92 93 94 NX250 Улица Велосипед

DEN 264.00
DEN 227.00
Тековен
Во продавницата


Филтер За Воздух
100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Материјал : пластика ,метал и хартија .
ОЕМ дизајн.
Произведени за да се вклопи во фабрика за воздух кутија.
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Погодни За :
Хонда СЕКИРА-1 1988-1994 NX250
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Останатите карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
414-36
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.16kg
Материјал Тип:
пластични&хартија
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Слични понуди