.

.

Домашно милениче Гребло Чешел Миленичиња Куче, Мачка Чешлање Коса Тример Гребло Чешел Куче, Мачка Челични Игли за Чистење со Четка Дрвена рачка Куче Четка за Чисте?

Домашно милениче Гребло Чешел Миленичиња Куче, Мачка Чешлање Коса Тример Гребло Чешел Куче, Мачка Челични

DEN 95.52
DEN 56.00
Тековен
Во продавницата

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Секогаш четка вашето домашно милениче пред капење, бидејќи водата може да ја зајакнат постоечките tangles
1 X Милениче Гребло Чешел 1. Екстремен притисок на чешел, ќе доведе до воспаление на кожата
3. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Време На Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ве молиме чешла косата следат растот ветер
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.3"
Совети :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Издржливи pin може да се донесе на кожата нежна нега
Држи вашето домашно милениче добро негувани и нежна грижа за домашно милениче коса
Чешла може да се промовира циркулацијата на крвта,со што се подобрува кожата отпор и ублажување на заморот
често се да миленичиња чешлање, не се само убави, чистење на косата меки и мазни, но, исто така, се зголеми речиси чувства
Кардинг не само што може да се спречи опаѓањето на заплет
така што домашно милениче коса повеќе еластична и сјајна
замор Според ергономски дизајн, нуди супер удобно рачка
Лесно да се чисти и disinfect
Спецификации :
Материјал : не ' рѓосувачки челик игли + дрвена рачка
Производ Големина : Прибл.

Останатите карактеристики

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
Домашно Милениче Гребло Чешел
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
112085
Производ големина:
Прибл. 19.5*3.3 cm/ 7.68*1.3
Материјал:
нерѓосувачки челик игли + дрвена рачка

Слични понуди