.

.

Поставете 4 Гуми Притисок Следи Сензор за Опел Ampera D1JOI Astra ГМ P3400 13348393

Поставете 4 Гуми Притисок Следи Сензор за Опел Ampera D1JOI Astra ГМ P3400 13348393

DEN 3007.68
Тековен
Во продавницата

СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing.
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било од вашето мислење или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек
.
За повеќе информации, производ & најновиот каталог на, ве молиме слободно да ја посетите нашата нашата веб-страница :
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Ова е НОВ Оригиналниот дел,(оем) не cid). Ве молиме преглед на сите слики внимателно и прочитајте опис пред да го купат.
АПЛИКАЦИИ :
За Нас :
Ние не се земе нудиме на големо & количество цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Ние силно recomend да одговара на делови со твое, или контактирајте со вашиот локален продавач. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
- Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Компатибилност ние обезбедуваме е acurate иако не може да гарантира 100% . Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Може да биде малку прашина од чување употреба и имаат неколку мали гребнатини.
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Останатите карактеристики

Број На Модел На:
13348393
Бренд Име:
GANGLE
Материјал:
Менгеме-во Генерација 2/3 Тип фиксна 20deg агол Конусна Печат 433MHz

Слични понуди