.

.

Besta Висок Квалитет 50Pcs за Еднократна употреба Тетоважа Совети Бела Боја 3RT Круг Совети Пред-sterilized Млазницата Совет За 3RL 3RS Тетоважа Игли

Besta Висок Квалитет 50Pcs за Еднократна употреба Тетоважа Совети Бела Боја 3RT Круг Совети Пред-sterilized

DEN 281.28
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Секој совет е Пред-sterilized со еднакви можности Гас (етилен оксид). Користете само ако пакетот е неоштетени Направен од висок квалитет на медицински одделение пластични материјали за Еднократна употреба совети не пренамената Задржи безбедност и да се избегне да се премине-инфекција Секој совет е индивидуално спакувани во и тоа е запечатен sterilized поединечни блистер пакување Спецификација : Количина : 50 компјутери(one size) Боја : Бела Пакет се Вклучени : 50 x 3 RT Тетоважа Млазницата Подготовка на Време :
Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе се прошири на времето (проширување),не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што се ЕМС итн. бидејќи економскиот пратката начин не е дека брзо
Превозот Време :
1.e Packet во САД : 7-15 дена
2.Кина Пост Воздух Mail : Околу 30-45 работни Дена. Девојче земјата треба девојче време.
3.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 35-60 Работни дена
4.Превозот време за Русија ќе биде 35-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
5.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена
Наплата :
1.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас
2.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас
3.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка
Повратни информации :
1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу
2.Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас
3.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите

Останатите карактеристики

Бренд Име:
Hummingbird
Број На Модел На:
б-0065
Тип:
Тетоважа Совет
Тип:
тетоважа додатоци
Име:
расположливиот тетоважа совети
боја:
Бела
Пакетот Вклучува:
50pcs
Големина:
3rt
функција 1:
за тетоважа игла
Функција:
за тетоважа машина

Слични понуди