.

.

60pcs 2-3cm Вештачка Свила Stamens се Зголеми Букет Мали Чај Поставите DIY Венец Колаж венчаница Подарок Кутија Занает Лажни Цвет

60pcs 2-3cm Вештачка Свила Stamens се Зголеми Букет Мали Чај Поставите DIY Венец Колаж венчаница Подарок Кутија

DEN 331.20
DEN 312.00
Тековен
Во продавницата


- Повеќе од 100$,Бесплатен Превозот Со ЕМС ве Молиме да обележите овој магазин, секој четврток 10-12 часот. Топла продажба содржина имаат екстра голем попуст
-
Детали За Производот
Име : Мали чај кеси материјали : Крпа боја : како фотографија шоу
Големина : 2-3cm Количина : 60pcs
Совети : имаме многу инвентар, ве молиме остатокот увери купување. Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат да се реши!
Поради различни следи и камера светла може да causeslight боја разлики

Производ вистински фото

Останатите карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Мали Чај Пупка
Број На Модел На:
HB41
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
вештачки цвеќиња:
Rosebuds
Материјал:
Платно
Дома декорација:
вештачко цвеќе
Големина:
2-3cm

Слични понуди