.

.

Deerekin 9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Sony Cyber-shot DSC-W530 / DSC W530 Дигитална Камера

Deerekin 9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Sony Cyber-shot DSC-W530 / DSC W530 Дигитална Камера

DEN 165.60
Тековен
Во продавницата


Опис на производот ја Заштитите вашата Дигитална Камера е следење од гребнатини, нечистотија и остатоци со овој Калено Стакло Екран Заштитник. Тоа е направен да одговара на зададените димензии на камерата на екранот. Заштитник е силиконски гел слој овозможува да се држат безбедно на вашиот екран без да остават леплива остатоци зад себе. Тоа е лесно да се инсталира без апсењето било воздушни меурчиња, и е исто толку едноставно да се отстрани. *** Забелешка : За главните LCD екран САМО ***
Детали За Производот
Бренд Име : Deerekin Состојба : Brand New ( Неотворена / Неискористени / Неоштетени ) Материјал : Калено Стакло (Анти-Нула, Анти-Прашина) Слаб : 0.25 mm Цврстина : 8-9 H Високо Пренос : 95% Додатоци : Алкохол Подлога x1, Прашина-апсорбер x1, Водич Налепница x 2 Компатибилен со : Cyber-shot DSC-W530 Гаранција : 6 Месеци, Како да се закачите на екранот заштитник на екранот. 1. Бидете сигурни дека нема прашина/нечистотија на екранот. 2. Ако не е прав/валкани, чисти со прибор.
Производ Слики
Ве молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Купувачот е одговорен за било ограничувањата за увоз и забрането за увоз на производите. Може исто така да биде и законски ограничувања во однос на дистрибуција на територии. Поради тоа е речиси невозможно за мене да се сфати сите ограничувања на секој бренд, во секоја земја, јас побара купувачот проверки увозни регулативи пред ставање на ред и бидете сигурни дека за испорака адреса не е во територии.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
DEEREKIN
Пакет:
Yes
Големина:
AS W530
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
DK-GSP-W530

Слични понуди