.

.

DWCX Variator Ролери Спојки Тегови во Собата за Кинески Скутери Мопеди АТВ е & Karts со 50cc 4 Удар GY6 врз Основа QMB139 мотори

DWCX Variator Ролери Спојки Тегови во Собата за Кинески Скутери Мопеди АТВ е & Karts со 50cc 4 Удар GY6 врз

DEN 988.32
DEN 810.00
Тековен
Во продавницата

Variator Ролери Спојки Тегови Поставување Одговара за 4 Удар GY6 QMB139 50cc Скутер АТВ
Состојба : 100% нов Материјал : метал Боја : Како се Покаже во Слика Ролери Тегови : прибл. 8.5 грам Компатибилен со :
Се вклопат за повеќето марки и модели на Кинески Скутери, Мопеди, АТВ е & Karts со 50cc 4 Удар GY6 врз Основа QMB139 мотори Одговара за Taotao, Sunl, Roketa, JCL, и др.. Објект се вклучени : 1 x скутер Variator поставите 9 КОМПЈУТЕРИ Забелешка :
1) ве Молиме проверете на сликата и големината пред да купите.
2) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
3) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Функција :
1) Стабилни карактеристики, висока сигурност.
2) Лесен За Инсталација.
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил .

Останатите карактеристики

Бренд Име:
DWCX
Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
340g
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Се вклопат за повеќето марки и модели на Кинески Скутери, Мопеди
одговара 1:
за TaoTao
Се вклопат 2:
за Sunl
Одговара 3:
за Roketa
Одговара 4:
за JCL

Слични понуди