.

.

2002-2008 трки KTM50 KTM 50 SX50 sx 50 црна РЕЗЕРВОАР за ГОРИВО ПЛАСТИЧНИ КОМПЛЕТ мотоцикл јама велосипед

2002-2008 трки KTM50 KTM 50 SX50 sx 50 црна РЕЗЕРВОАР за ГОРИВО ПЛАСТИЧНИ КОМПЛЕТ мотоцикл јама велосипед

DEN 1200.00
DEN 1128.00
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Дијаметар:
17cm
Материјал Тип:
Пластични

Слични понуди