.

.

Популарната 10Pcs/Многу Жени Ултра Еластична Плетенка Јаже Гумен Лак Headband Hairband

Популарната 10Pcs/Многу Жени Ултра Еластична Плетенка Јаже Гумен Лак Headband Hairband

DEN 72.96
Тековен
Во продавницата


Опис :
Дијаметар : 5.5 cm
Широк : 9 mm
( Конверзија : 1 mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm )
Количина : 10 Компјутери /многу
Боја : Мешана Боја
Пакет се Вклучени : 10x Hairbands

Останатите карактеристики

Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Spandex
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
T16T89

Слични понуди