.

.

Мини 80mm 3.15 Инчен Месинг Солидна Лизгачки Мерач Vernier Caliper Накит Мерење на Една Скала #L057# нова жешка

Мини 80mm 3.15 Инчен Месинг Солидна Лизгачки Мерач Vernier Caliper Накит Мерење на Една Скала L057 нова жешка

DEN 126.72
DEN 101.00
Тековен
Во продавницата


100% сосема нов и висок квалитет и Прецизност на мерење инструмент за деликатна предмети - основна алатка за jewelers Прецизност лизгачки месинг gague мерки до 3.15" (80mm) во зголемувања на 1/16" (1mm) Солидна месинг е не-магнетни не-rusting и повеќе нежна од најтврдокорните челик дебеломер Скала означени во милиметри Vernier Дизајн ќе се измери внатре и надвор од објектот Ултра прецизност и лесен операција
Спецификација : Материјал : Цврсти Месинг Големина : Боја : како на сликата покаже Кол : 1 Компјутер
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 X Накит Мерач

Останатите карактеристики

Caliper Тип:
Vernier Дебеломер
Точноста:
1mm
Бренд Име:
Shanwen
Број На Модел На:
накит мерач
DIY Материјали:
Металугрија
Мерен Опсег:
0-80mm
Материјал:
Солидна Месинг

Слични понуди