.

.

1 Buc V Стил Електрична Гитара Метал Мост Tailpiece Плоча Хром Црното Злато за да изберете

1 Buc V Стил Електрична Гитара Метал Мост Tailpiece Плоча Хром Црното Злато за да изберете

DEN 659.52
Тековен
Во продавницата


100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Одличен квалитет, убава завршница
Стрингови преку телото.
string проред : 10.3 mm
Бои : Златна
Материјал : Метал
Димензија : Како што е прикажано во слика
Пакетот Вклучува :
1 x Мост
3 x Завртки
W h на плаќање можам u e ?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

Останатите карактеристики

Бренд Име:
QHX
Тип:
Мост
Број На Модел На:
7XQQ-CR
Бои:
Chrome & Црно Злато
Тежина:
65G/set
Материјали:
Метал
Големина:
As shown in photo

Слични понуди