.

.

50 парчиња Бело Дрво Копчиња Scrapbooking На Птица шема 2 Дупки 20*25мм Занаети шиење додатоци XP0447

50 парчиња Бело Дрво Копчиња Scrapbooking На Птица шема 2 Дупки 20*25мм Занаети шиење додатоци XP0447

DEN 114.24
Тековен
Во продавницата


Состојба 100% Нов Материјал Дрво Копчето Големина
Прибл : 20*25мм,
Дебелина : 3.0 mm
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Количество 50pcs Дел Не. XP0447 Забелешка
Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка : Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот. Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер : 1.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање. 2.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата. 3.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации. 4.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка. 5.Ако статусот на вашата цел не се променила во "купувачот има платено цел" 5 дена откако сте платиле, ве молиме контактирајте со нас 6.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Купувачот Заштита

Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
Боење
Број На Модел На:
0447
Декорација:
Чипка
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Бренд Име:
ZXP&XJ

Слични понуди