.

.

Брод Мотор T15-00000004 Горната Обвивка Заптивка за Parsun 2-мозочен Удар T15 T9™.9 Outboard Мотор

Брод Мотор T15-00000004 Горната Обвивка Заптивка за Parsun 2-мозочен Удар T15 T9™.9 Outboard Мотор

DEN 383.52
DEN 311.00
Тековен
Во продавницата


Брод Мотор T15-00000004 Горната Обвивка Заптивка за Parsun 2-мозочен Удар T15 T9™.9 Outboard Мотор
Замена :
Оваа горната обвивка заптивка заменува Parsun T15-00000004 ПЕЧАТ, СТАРТЕР
Спецификација :
Одговара на ОЕМ Број : T15-00000004
Мотор : 2-мозочен удар T15 T9™.9
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Оваа горната обвивка заптивка одговара на овие Parsun outboard motors :
2-мозочен удар : T9™.9 T15
Ве молиме проверете ги НЕМА.7 подолу делови дијаграм :
Сите резервни делови се нови и достапни во парк!
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување!
За било истрага или трговија на големо бизнис, PLS, се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
Со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји, околу 30-45 дена во Италија. Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, ве Молиме да ни оставите порака, ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
моторот:
2 мозочен Удар
Вид На Гориво:
Бензин
Моторот Позиција:
Outboard

Слични понуди