.

.

Гроздобер стил монистра бронза метал монистра spacer DIY монистра за накит одлуки 1 парче бесплатен превозот на големо !

Гроздобер стил монистра бронза метал монистра spacer DIY монистра за накит одлуки 1 парче бесплатен превозот

DEN 220.32
DEN 179.00
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Објектот Форма:
Овална Форма
Метали Тип:
бронза
Број На Модел На:
G0690
Материјал:
Метал

Слични понуди