.

.

FYSARA Природни Школка Накит, Прстени За Неколку Љубовник Римски Numerals Прстен Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Midi Прстен Валентин Подароци

FYSARA Природни Школка Накит, Прстени За Неколку Љубовник Римски Numerals Прстен Титаниум Челик Зголеми Златна

DEN 321.12
DEN 225.00
Тековен
Во продавницата


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.
Ние можеме да ве уверам.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Во исто време.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.
Предмет : FYSARA Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Прстен Боја : Роза златна боја
Style1 големина : ткаенината прстен,само една големина
стил 2/3 Големина : 5-9
Материјал : 361 L Титаниум челик
Погоден за : Жени/љубовник/девојка
Големина : како на сликата
Стилот 1 како што следат
Стил 2 како се следат
Стилот 3 следат

Останатите карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm,3мм
Бренд Име:
FYSARA
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SA7490
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
број
Функција:
Никој

Слични понуди