.

.

MEHOFOTO Цвет Ѕид Винил Фотографија Позадина За Дрвени Подни Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Деца Фото Студио 1140

MEHOFOTO Цвет Ѕид Винил Фотографија Позадина За Дрвени Подни Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Деца

DEN 1008.00
DEN 806.00
Тековен
Во продавницата


Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.
Како да се отстрани набори, може да се мие или висат-up или железо назад лице за отстранување на набори, набори се лесно да се отстранат. Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ. 6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.
Прилагодено : Ние, исто така имаат 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,било од нашите средини може да се нарача custom-големина. • Вистинската големина со мин.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Останатите карактеристики

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
F-1140
користат за:
Фото Студио
Тема:
Цветни Backdground
Стил:
Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал:
Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд:
Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing

Слични понуди