.

.

Најновите Производи Супер Голф Detacher Безбедност Ознака Смена ЕАС Магнетни Интензитет 12000gs Анти-кражба пластични Материјали Боја Црна

Најновите Производи Супер Голф Detacher Безбедност Ознака Смена ЕАС Магнетни Интензитет 12000gs Анти-кражба

DEN 1209.60
DEN 1089.00
Тековен
Во продавницата


Најновите производи Супер Голф Detacher Безбедност Ознака Смена ЕАС Магнетни Интензитет 12000gs Анти-кражба пластични Материјали Боја Црна
Descripton :
На detacher се состои од неколку силни перманентни магнети и да ги отстраните сите видови на стандардни ознаки, тоа е многу популарна во промет на мало со лекови и ЕАС систем.
Спецификација :
Силна магнетна моќ содржани во јадрото
Магнетна сила > 12000 GS
Погоден за сите RF тешко ознаки
Материјал : пластика
Тежина од 300 грама (0.66 lb.)
Дијаметар 75мм / Висина 34mm
ГИ ОТСТРАНУВА PIN ОД СИТЕ МАГНЕТНИ ТЕШКО ОЗНАКИ. КОМПАТИБИЛЕН СО МИНИ ТЕШКО ОЗНАКИ, ГОЛЕМ ХАРД ОЗНАКИ, ГОЛФ ОЗНАКИ, МИНИ МИДА ОЗНАКИ, РЕДОВНИ МИДА ОЗНАКИ, ПЕРО ОЗНАКИ, МИНИ STYLIS ОЗНАКИ, МИНИ ПЕНКАЛО СО LANYARD ОЗНАКА.
Пакување листа :
1pc Супер Голф Ознака Detacher,голф detachersretail продавница за безбедност ознака смена 12000gs
Топло Совети :
На 12000gs голф deatcher може да не се 100% се отвори голф ознаки,особено голф мастило запис од голема продавница.Бидејќи некои мало компании ги надградат своите ознаки неодамна.
Сега,Ние препорачуваме нови 20000gs detacher и тоа ќе работи совршено најсилните нови ознаки во светот.
Проверете на линкот подолу :
Поврзани Производи

Останатите карактеристики

Број На Модел На:
TR03D
Бренд Име:
Unitoptek
боја:
Црна
магнет сила:
12000gs
Материјал:
Пластични
димензија:
75mm / Висина

Слични понуди