.

.

DWCX PZ19 Carburetor 19mm Хидрати Рака Задави Кабел за 50cc 90cc 110cc 125cc Кинески АТВ Dirt Bike Quad Оди Kart W/ 4 удар мотор

DWCX PZ19 Carburetor 19mm Хидрати Рака Задави Кабел за 50cc 90cc 110cc 125cc Кинески АТВ Dirt Bike Quad Оди

DEN 959.52
DEN 835.00
Тековен
Во продавницата

PZ19 Carburetor 19mm Хидрати Рака Задави Кабел Одговара за 50cc 90cc 110cc 125cc АТВ Dirt Bike Quad Оди Kart
Состојба : 100% нови Боја : Сребро & Црн Материјал : Метал & Гума Мотор Отворање на К. Г. : 19mm Bolting Дупка Растојание : 48mm Филтер за Воздух Планината : 36mm Гумена Цевка Должина : 23cm Компатибилен Со :
Одговара за 50cc, 70cc, 90cc, 110cc, 125cc Кинески atv настана, Dirt Bike, Quad, оди karts со 4 удар на моторот.
Одговара for Honda Јамаха Kawasaki Јама Нечистотија Велосипед АТВ , за Tao Tao, SUNL, Buyang, Coolsports, ЦЕЛТА-EX, Roketa, Kazuma, а некои на други Кинески бренд велосипед. Објектот се вклучени : 1x PZ19 carburetor Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Функција :
1) Добар квалитет со метални материјали.
2) Лесен за инсталација.
3) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
DWCX
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
458g
Материјал Тип:
метал & гума
боја:
Сребро & Црна
одговара 1:
за Хонда Kazuma Buyang Roketa
Се вклопат 2:
за Јамаха SUNL Kawasaki TaoTao
Компатибилен:
Одговара за 50cc, 70cc, 90cc, 110cc, 125cc Кинески atv настана, Dirt Bike

Слични понуди