.

.

До 2015 Бесплатен Превозот Winmax Внатрешна и Надворешна Игра Големина 7 СТП Кошаркарска Топка за Човекот

До 2015 Бесплатен Превозот Winmax Внатрешна и Надворешна Игра Големина 7 СТП Кошаркарска Топка за Човекот

DEN 1199.52
Тековен
Во продавницата


До 2015 Бесплатен Превозот Winmax Внатрешна и Надворешна Игра Големина 7 СТП Кошаркарска Топка за Човекот

Останатите карактеристики

Бренд Име:
ПОБЕДИ.MAX
Тип:
Топката
Изведени Серија:
Перница/Перница
Кошаркарски Тим:
СВА Кошаркарски Тим
Почеток/Подалеку:
Далеку
Број На Модел На:
WMY50107
мочниот меур:
Гума
Тежина:
600-640g
Пакување:
Надуени пакување во ПП торба
Големина:
7
Спорт:
кошарка
група:
Возрасни
materail:
Абсорбента СТП
is_customized:
Yes

Слични понуди