.

.

Дувачкиот BSP Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/4 Машки BSPP x 3/16(5mm)Црево Barb Гориво Гас

Дувачкиот BSP Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/4 Машки BSPP x 3/16(5mm)Црево Barb Гориво Гас

DEN 335.52
Тековен
Во продавницата

Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. - Цевки ID : 3/16"(5мм), Тема : 1/4" BSP машки.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. - Тип : Машки X црево Barb. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. - Нето Тежина : 15g/pc.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. Ви благодариме
3. - Трајни и висок стандард месинг бодликава фитинг спојка / конекторот.)
Дувачкиот BSP Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/4" Машки BSPP x 3/16"(5mm)Црево Barb Гориво Гас
- Materies : месинг.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.

Останатите карактеристики

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 700pcs
Техника:
Кован
Број На Модел На:
HFBSP391834
Материјал:
Бакар
Тип:
Унија
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Слични понуди