.

.

Добро! Посебен вод душеци за Мерцедес Бенц GL 500 X166 7seats -2013 трајни товар лагер подигање теписи за GL500,Бесплатен превозот

Добро! Посебен вод душеци за Мерцедес Бенц GL 500 X166 7seats -2013 трајни товар лагер подигање теписи

DEN 10886.40
DEN 6750.00
Тековен
Во продавницата


Специјални автомобили багажникот душеци за Мерцедес Бенц GL 500 X166 (7seats)
1.Боја Опис :
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Беж
Боја избори 3 : Браун
Боја избори 4 : Црна со црвени конци
Боја на избор се 5 : Црна со беж бода
Боја на избори 6 : Вино црвено
2.Само погоден за оваа БАГАЖНИКОТ модел :
3.Опис На Производот :
4.Други модели на автомобили душеци детали :
5.Инсталација постапка :
6.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. 2.Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес. 2. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. 3.Задоволството На Клиентите : 1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. 4.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.По предаден,ние ќе испратиме следење на број за вас, за вашата нарачка,можете да ги пратите вашата нарачка од страна на следење на веб-сајтот. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5.Политика На Враќање : 1.Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.Ако сакате да се вратите на овој објект , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас. 6.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ви благодариме !

Останатите карактеристики

Боја Име:
Браун, вино црвено, беж, Црна, црна со црвени, црни, со беж
Бренд Име:
RUIRI
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Материјал Тип:
вештачка кожа
Производ вклучува:
багажникот душеци+назад душеци+двете страни душеци
Карактеристики:
водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење, носат-отпор

Слични понуди